Apie

   

KARALIUKŲ AKADEMIJA ikimokyklinė, priešmokyklinė ugdymo įstaiga.

Norite ugdyti asmenybę, gebančią prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos ir išmokyti teisingai konkuruoti globaliame pasaulyje?  Šiam, Jūsų pasirinkimui, siūlome taikyti kūrybiškumo ugdymo programą, kuri  įgyvendina moderniausias švietimo idėjas.

 KARALIUKŲ AKADEMIJA –  aplinka apgaubianti meile ir šiluma.  Tam, kad vaikai jaustųsi saugiai, laisvai, nebijodami rizikuoti, klysti tyrinėjant pasaulį ir  patys atrastų savo galimybes, turėjome memažai patyrinėti patys, kad atrinktume pačias naudingiausias priemones. 

Vaikai – mūsų ateitis! Tad, kodėl mums, nepradėjus jų ugdyti, jau dabar?

Steigėjo žodis

  Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas turime dirbti pagal savo pašaukimą, tik taip, galime pasiekti geriausių rezultatų ir keisti pasaulį, nors ir  mažais žingsneliais, bet tuo labai tikint. Tikiu pamatinėmis vertybėmis, jų galia,  pagarba  ne tik žmogui, bet visa kas gyva (tolerancija, empatija, nuoširdumu ir dėkingumu, pasitikėjimu ir bendradarbiavimu, smalsumu ir  kūrybiškumu), todėl  pamatinių vertybių diegimą vaikams laikau pagrindu.

       Kodėl „Karaliukų akademija“? Šis pavadinimas seniai tūnojo mano galvoje, nes mūsų vaikučiai yra mums ypatingi, „karaliukai“.

 • Ypatingas + viskas jam specialiai skurta = KARALIUS
 • Karalius + būvimas tarp kitų skirtingų ypatingų Karalių = KARALIAI
 • Karaliai / iš vaikiško amžiaus  = KARALIUKAI

Iš ties, visi mūsų vaikai Karaliukai!  O geri ir sėkmingi Karaliai nuo mažens turi būti ugdomi ir jiems turi būti suteikta speciali aplinka…

Speciali aplinka + ugdymas + įsisavinimas į asmeninį išskirtinumą = AKADEMIJA.

 Jie mums išskirtiniai ir trokštam karaliukams duoti visa, kas yra geriausia!

„Tikiu, kad šeima - pamatinė visuomenės ląstelė - amžinai reikšminga. Tikiu kiekvieno berniuko ir mergaitės neišmatuojamomis galimybėmis. Tikiu vaizduote, pasitikėjimu, viltimis ir idealais, glūdinčiais visų vaikų širdyse. Tikiu gamtos, meno, knygų ir draugystės grožiu. Tikiu pareigos teikiamu pasitenkinimu. Tikiu jaukiais kasdienybės džiaugsmais“.

                               Ozora Deivis

Su pagarba, 

„Karaliukų akademija steigėja 

Aušra Gudynienė