Kviečiame vaikučius kartu su tėveliais, patirti daugybę nepamirštamų emocijų, pabūti kūrėjais, tyrėjais ir nežinomo pasaulio pažinėjais!

“Karaliukų akademija”  vykstantys kompleksiniai užsiėmimai, paslaugos skirtos šeimoms kartu su vaikučiais nuo 1 iki 9 metų. 

      Tai unikali programa, kurią sudaro: pirštukų žaidimai, meninė veikla (piešimas dažais, pieštukais, flomasteriais, kreidutėmis, lipdymas iš molio, tešlos, modulino, smėlio, aplikacijų kūrimas, darbas su gamtos medžiagomis, mokymasis gaminti žaisliukus iš atliekų, kurias prikeliame antram gyvenimui ir pan.), mankštelės, žaidimai su masažo ir lavinamosios gimnastikos elementais, lėlių, pirštukų teatras, mini pasikalbėjimai su tėveliais, pasidalijimas patirtimi su vaikučių auginimu susijusiais klausimais.

     Pamokėlių metu, vaikučiai  žaidžia su skirtingomis priemonėmis ir tekstūromis, todėl visos kūrybinės veiklos ir žaidimai orentuoti į vaiko pasaulio ir savęs pažinimą per patyrimą, per pojūčius (klausą, regą, uoslę, skonį, pusiausvyrą, lytėjimą). Užduotėlių metu  aktyviai dirba abi rankos, lavinami vaikų kalbos įgūdžiai, vaizduotė, skatinamas kūrybiškumas,  pasitikėjimas, mažinamas vaikučių nerimas.

Užduotėlės trunka  nuo 1 iki 4 min., tad net ir patys  mažiausieji geba išlaikyti dėmesį. Užsiėmimuose  dalyvauja nedidelis vaikučių ir tėvelių skaičius, todėl, aktyviai visi įsitraukiame į kūrybingą veiklą.

Vaikučių ir tėvelių kompleksiniai užsiėmimai, kaina:

Paskaitėlės trukmė

1 kartas

(be sutarties)

1 mėn. (4 kartai)

(su sutartimi)

1 val.

10

35

Paskaitėlių tvarkaraštis:

Vaikučių amžius

Ketvirtadie-nis

Nuo 1 m. iki 2 m.

 

 

Nuo 2 m. iki 3 m.

 

 


Įvairaus amžiaus vaikučiai (mišri grupė)nuo 2 iki 6 m.

18.30 val.

Kviečiame tėvelius ir vaikučius leisti prasmingai laiką ir patirti kartu nuostabias akimirkas!

Laimingas vaikas, tai laiminga šeima!

Mieli tėveliai, atsižvelgiant į siautėjančius virusus, kūrybiniai užsiėmimai nevyksta!  

Būtina išankstinė registracija, todėl lauksime Jūsų laiškų info@karaliukuakademija.lt  arba  skambinkite tel. 867460794